Как да гласуваме на „Местни избори 2019“ с пълните списъци за София

© Общество

През тази седмица на 27 октомври (неделя) предстоят местните избори за градоначалници и общински съвети. През цялата кампания екипът ни се грижеше нашите читатели да получават пълната и най-важна информация за всичко случващо се около местния вот и най-вече за интересните аспекти на кампанията в столицата – София. В този материал Ви представяме листите за кандидат кметове за София, техните номера, както и номерата за Общински съветници, които няма да бъдат изписани на бюлетината. Ще разберете и как да гласувате. Да започнем с гласуването.

Как ще гласуваме на „Местни избори 2019“?

Бюлетините на тазседмичните „Местни избори 2019“ са съответно:

За кмет на община:

В бюлетината за избор на кмет отляво ще виждате имената на партиите, а отдясно имената на кандидатите. В средата в квадратче ще виждате избирателния им номер, който трябва да задраскате с Х или да запълните с V, но без да излизате от квадратчето.

За общински съвет:

В бюлетината за Общински съветници, която ще получите от избирателната комисия ще виждате само имената на партиите, местните коалиции или независимите кандидати за общински съветници отляво. Отдясно ще са номерата на въпросните.

Тук може да попълните отново с Х или V в квадратчето с избирателния номер на партийната група от общински съветници, която желаете да подкрепите. Ако не посочите преференция за кандидат (която стои от дясно) ще подкрепите партията и нейния начин на подреждане на кандидатите за общински съветници. Ако посочите партията и гласувате преференциално (чрез избора на номера на кандидат – вдясно) обаче, то Вие може да изберете за кой точно желаете да гласувате. За да влезе Вашият преференциално избран кандидат за общински съветник в Общинския съвет на града, то той трябва да събере 7% от гласовете на общинската избирателна квота (например за Бургас тя е около 1700 гласа).

Важната подробност тук е, че на бюлетината за общински съветници няма да видите имената на общинските съветници на парията/местната коалиция, която сте избрали да подкрепите, както и тяхната подредба в изборните номера, защото за да напишат имената на всичките партии, коалиции и независими кандидати за общински съветници от ЦИК трябва да направят 10-метрова бюлетина. В случая трябва да се информирате за номерата на кандидатите за общински съветници и техните имена, ако искате да гласувате преференциално (което става отново чрез знак Х или V в кръгчето с номера на съответния кандидат за общински съветник, за който сте се информирали по-рано). Списъците с номерата на кандидатите в София от всички партии, коалиции и независими такива ще видите по-надолу в тази статия.

 

За кмет на кметство:

Тук нещата са абсолютно същите както при гласуването за кмет на община. Кметството иначе по своята дефиниция може да съдържа едно или повече съседни населени места с общо население над 150 души.

За кмет на район:

И тази бюлетина е идентична с тази за кмет на кметство и за кмет. Тя ще се дава в големите населени места в които ще се избират и районни кметове.

 

Номерата на партии, местни коалиции и независими кандидати

Цифрата преди имената на кандидатите са техните избирателни номера, които ще трябва да задраскате с Х или V в квадрачето след името на партията във Вашата бюлетина.

Кандидати за кмет на София

Пореден номер в бюлетините Местна коалиция/Независим кандидат
67 ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68 Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
69 НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
70 БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община
71 БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за общински съветник
72 ГЕРГИН АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВ – независим кандидат за общински съветник
73 ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Житен
74 ИВО ВАСИЛЕВ ПИПЕРОВ – независим кандидат за кмет на район Банкя
75 МАЯ БОЖИДАРОВА МАНОЛОВА-НАЙДЕНОВА – независим кандидат за кмет на Столична община
76 САМУИЛ ЧАВДАРОВ ПОПОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Бистрица
77 СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА КРУМОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Доброславци
78 ЕЛЕОНОРА МИТКОВА АНГЕЛОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Яна
79 ЕВЕЛИНА ЛАТИЯН ЯНКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Иваняне
80 ИВАЙЛО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Мрамор
81 РОСИЦА СТОЯНЧОВА СТОЯНЧОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Горни Богров
82 ГЕОРГИ МИЛАНОВ МИЛАНОВ – независим кандидат за кмет на район Красна поляна
83 РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община
84 ЦВЕТАНКА ВАСИЛЕВА ЗДРАВКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Владая
85 ВАСИЛ БОЖИДАРОВ ЦОЛОВ – независим кандидат за кмет на район Оборище
86 РУМЯНА СТОЯНЧОВА РАДЕВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров
87 СТЕФАН КИРИЛОВ СТЕФАНОВ – независим кандидат за кмет на район Младост
88 ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ЧОБАНОВА – независим кандидат за кмет на кметство гр. Бухово
89 НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГЮРОВ – независим кандидат за кмет на район Панчарево
90 ЛИЛИЯ ПЕТРОВА ДОНКОВА – независим кандидат за кмет на район Кремиковци
91 КРАСИМИР СТАНЧЕВ ГЬОРЕВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне
92 ДИМИТЪР БЛАГОЕВ АСЕНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Волуяк
93 АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ВАКЛИН – независим кандидат за общински съветник
94 НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ ВЕСЕЛИНОВ – независим кандидат за кмет на район Витоша

Кандидати за районни кметове на София

Район „Средец“

14. Сава Каменов Топалов, АБВ
27. Стоян Иванов Тодоров, коалиция Ние, Гражданите
40. Мартин Красимиров Атанасов, Национална Републиканска партия
42. Владимир Димитров Николов, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Тодор Стоянов Гроздев, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Мариела Божидарова Ганчева, ВОЛЯ
56. Иван Митьов Виделов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Кристиян Борисов Кръстев, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Трайчо Димитров Трайков, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
67. Георги Петров Мъндев, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68. Любомир Иванов Ковачев, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
69. Марио Розалинов Пунчев, НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

 

Район „Красно село“

1. Галина Юлиянова Младенова, ПП БЗНС
3. Калин Росенов Моравски, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
14. Иван Йорданов Керчев, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
20. Георги Радуил Пайдовски, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Цветанка Илиева Цанова, коалиция Ние, Гражданите
34. Христо Ценов Христов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Цвета Василиева Иванова-Булянска, Национална Републиканска партия
42. Светослава Иванова Горанова, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Ивайло Цветков Тихолов-Франц, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Пламен Богомилов Стоянов, Политическа партия МИР
51. Любомир Любчев Борисов, ВОЛЯ
56. Николай Милчев Николов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Никола Костадинов Вучев, Движение ЗАЕДНО за промяна
60. Евгений Петров Цеков, ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
63. Антон Иванов Симеонов, Радикалдемократическа партия в България
66. Росина Георгиева Станиславова, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Христо Панчев Апостолов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
69. Владимир Владимиров Христов, НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

 

Район „Възраждане“

14. Ивайло Георгиев Гушев, АБВ
27. Ангел Иванов Гаджев, коалиция Ние, Гражданите
34. Илиян Василев Ризов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Стефка Николаева Вълчева, Национална Републиканска партия
42. Никола Танчев Николов, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Иво Георгиев Русчев, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Трифон Константинов Маринов, ВОЛЯ
56. Иван Янчов Таков, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Васил Георгиев Младенов, Движение ЗАЕДНО за промяна
60. Райна Иванова Кудева, ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
66. Васил Василев Кънев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Савина Йорданова Савова, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Оборище“

1. Ирен Сашева Попова, ПП БЗНС
3. Венцислав Веселинов Бонков, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
21. Николай Петров Гацев, ПП Съюз на свободните демократи
27. Борислав Кирилов Кирчев, коалиция Ние, Гражданите
42. Валентин Симеонов Симов, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Николай Бориславов Борисов, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Анелия Руменова Парапунова,Политическа партия МИР
51. Цеца Бонева Иванова, ВОЛЯ
60. Димитър Цветанов Тодоров, ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
66. Николай Борисов Александров, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

68. Петър Константинов Митев, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
85. Васил Божидаров Цолов, ИК Васил Божидаров Цолов

Район „Сердика“

1. Цветан Костов Попов, ПП БЗНС
3. Иван Кирилов Лозанов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Борис Боянов Гаврилов, ПП АТАКА
27. Галина Христова Василева, коалиция Ние, Гражданите
34. Карлос Арналдо Контрера, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Румен Велнциславов Атанасов, Национална Републиканска партия
42. Петър Валериев Китев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Калин Найденов Ганев, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Силвия Дилиянова Живова, Политическа партия МИР
51. Кристиян Руменов Господинов, ВОЛЯ
56. Янко Иванов Янков, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Мая Тодорова Панайотова, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Цветан Георгиев Георгиев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

67. Йордан Йорданов Топалов, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68. Тодор Славов Кръстев, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Подуяне“

1. Георги Валериев Върбанов, ПП БЗНС

3. Константин Георгиев Георгиев, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
6. Людмил Александров Аспарухов, ПП Глас Народен
20. Александър Русков Петров, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Пенка Иванова Маринова, коалиция Ние, Гражданите
34. Одисей Спиридонов Спасов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Светлана Стоянова Смолева, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
42. Мария Йорданова Йончева,партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Ивайло Венциславов Антов, ПП „Възраждане“
50. Александър Маринов Пеновски, Политическа партия МИР
51. Теодора Стоянова Георгиева,ВОЛЯ
56. Веселин Вячеславов Жечев,БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Светла Лозанова Миланова, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Атанас Стоименов Горов,“ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Ева Михайлова Митова,Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Слатина“

1. Иван Василев Георгиев, ПП БЗНС

3. Филип Йорданов Недев, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
6. Златко Кръстев Атанасов, ПП Глас Народен
14. Николай Валентинов Цоцоманси, АБВ
27. Пламен Георгиев Велков, коалиция Ние, Гражданите
34. Владислав Лалов Лалов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Стилян Стоянов Рандежев, Национална Републиканска партия
42. Николай Любомиров Тодоров, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Илия Иванов Иванов, ВЪЗРАЖДАНЕ
49. Мирослав Юриев Илиев, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
50. Константин Киров Киров, Политическа партия МИР
51. Ася Михайлова Лазова, ВОЛЯ
56. Димитър Петков Главинов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Борис Николаев Къркеланов, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Георги Пламенов Илиев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Наталия Илиева Стоянова, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Изгрев“

3. Александър Христов Драгиев, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

6. Панчо Георгиев Малезанов, ПП Глас Народен
27. Мадлен Николова Пенчева-Кирчева, коалиция Ние, Гражданите
34. Мирослав Дилянов Калчев, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Йордана Райчева Тодорова, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Калин Борисов Манов, Национална Републиканска партия
42. Камелия Петрова Кюркчиева, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Ивайло Чавдаров Петров, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Румяна Кънчева Панчева, ВОЛЯ
56. Делян Младенов Георгиев, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Емил Желев Димитров, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Филип Димитров Симеонов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Цветомир Велчев Жеков, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Лозенец“

1. Юлия Недялкова Маджарова, ПП БЗНС
3. Радослав Тодоров Радински, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Ива Марианова Костодинова, ПП АТАКА
20. Николай Николаев Попов, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Елтимир Антонов Цветков, коалиция Ние, Гражданите
34. Мария Симеонова Бранкова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Едуард Жираир Гюрджиян, Национална Републиканска партия
42. Иван Иванов Георгиев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Тодор Денчев Христов, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Георги Петров Славчев, Политическа партия МИР
51. Невена Сашева Ганчева, ВОЛЯ
56. Николай Вельов Велчев, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Илияна Андонова Петрова, Движение ЗАЕДНО за промяна
63. Димитър Костадинов Кисьов, Радикалдемократическа партия в България
66. Константин Петров Павлов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Любомир Любомиров Дреков, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Триадица“

1. Павлина Борисова Паскалева, ПП БЗНС
3. Пейчо Димитров Касъров, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
27. Татяна Александрова Календерова, коалиция Ние, Гражданите
34. Любомир Емилов Милошев, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Живка Доньо Донева, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Пламен Славчев Миков, Национална Републиканска партия
42. Виолета Ценова Димитрова, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
47. Харалампи Аничкин, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)
48. Димитър Стоянов Дъбов, ВЪЗРАЖДАНЕ
49. Любомир Василев Филипов, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
50. Светлин Минков Колев, Политическа партия МИР
51. Цветелина Мартен Калеева, ВОЛЯ
56. Александър Вачев Петров, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Силвия Чернева Георгиева, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Димитър Петров Божилов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Николай Стоянов Терзиев, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Красна поляна“

1. Валери Асенов Митров, ПП БЗНС
3. Детелина Красимирова Петрова, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
18. Велислав Светлинов Станкулов, БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
27. Георги Иванов Георгиев, коалиция Ние, Гражданите
34. Владимир Веселинов Митов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Кремена Гошова Будинова, Национална Републиканска партия
42. Илонка Николаева Миткова-Чернас, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
47. Русислава Захариева-Георгиева, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)
48. Васил Стефанов Василев, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Кристина Христова Любенова, ВОЛЯ
58. Чавдар Георгиев Митов, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Полина Аракел Куюмджиян, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Иван Вълчев Чакъров, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
82. Георги Миланов Миланов, ИК Георги Миланов Миланов

 

Район „Илинден“

1. Галя Стефанова Димитрова, ПП БЗНС
4. Ивайло Стоянов Докузанов, ПП АТАКА
27. Марин Христов Наринов, коалиция Ние, Гражданите
34. Виолета Стаменова Тодорова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Александър Любомилов Анастасов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
47. Петя Младенова, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)

48. Димо Георгиев Дренчев, ВЪЗРАЖДАНЕ

51. Наталия Вълчева Петрова, ВОЛЯ
56. Георги Александров Томов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Тони Димитров Баждаров, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Венцислав Василев Кръстев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Иван Йорданов Божилов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Надежда“

1. Юлиан Костадинов Здравков, ПП БЗНС
3. Димитър Александров Димитров, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Величка Борисова Геориева, ПП АТАКА
20. Николай Евлогиев Максимов, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Нина Захариева Гергова, коалиция Ние, Гражданите
34. Кристина Миленова Бонева-Евтимова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Веселин Димитров Христов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Марко Ангелов Марков, Национална Републиканска партия
42. Райна Веселинова Милева, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Димитър Александров Александров, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Снежана Иванова Филипова, ВОЛЯ
56. Стоян Емилов Цветков, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Гена Цветкова Велковска, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Стефан Ивов Манчев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Димитър Александров Димов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Искър“

1. Ангел Христов Илиев, ПП БЗНС
4. Радостин Василев Василев, ПП АТАКА
14. Красен Димитров Димитров, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
18. Валентин Асенов Христов, БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
20. Цветомир Димитров Димитров, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Ирина Алексеевна Алехина, коалиция Ние, Гражданите
34. Гергана Николова Калпачка, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Пламен Захариев Зарков, Национална Републиканска партия
42. Светослав Титов Нончев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
47. Филип Александров, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)

48. Красимир Рангелов Гълъбов, ВЪЗРАЖДАНЕ

49. Станислава Пламенова Александрова, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
51. Илиян Христов Димитров, ВОЛЯ
56. Борис Цветков Цветков, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Веселин Руменов Величков, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Калоян Василев Луканов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Ивайло Елков Цеков, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Младост“

1. Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева, ПП БЗНС

3. Александър Стоянов Стоянов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Румен Атанасов Русев, ПП АТАКА
20. Дафинка Илиева Томова, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Евгения Василева Димова, коалиция Ние, Гражданите
34. Мария Йорданова Цветкова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Красимира Кирилова Шаламанова, Национална Републиканска партия
42. Владимир Милчев Апостолов, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
47. Биляна Христова-Петрова, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)

48. Боян Младенов Захариев, ВЪЗРАЖДАНЕ

49. Пламен Георгиев Александров, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
50. Александър Пламенов Лазаров, Политическа партия МИР
51. Лилия Алексеева Раденкова, ВОЛЯ
58. Димитър Александров Митев, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Светозар Иванов Маджов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), 68. Мария Йорданова Илиева
Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

87. Стефан Кирилов Стефанов, ИК Стефан Кирилов Стефанов

Район „Студентски“

1. Недко Петров Иванов, ПП БЗНС

3. Антон Недков Узунов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
20. Димо Георгиев Кючуков, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
21. Галя Николаева Енева, ПП Съюз на свободните демократи
27. Людмил Борисов Туечки, коалиция Ние, Гражданите
34. Атанас Иванов Медникаров, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Григор Александров Стаменов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Иван Николов Арсенов, Национална Републиканска партия
48. Румен Цветков Илков, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Ивайло Маринов Пеновски, Политическа партия МИР
51. Лъчезар Рашков Гьорев, ВОЛЯ
56. Георги Емилов Йорданов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Саид Хешмат Хусейни, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Петко Горанов Горанов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
67. Кристиян Веселинов Достинов, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68. Димитър Константинов Дилчев, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Витоша“

1. Диян Георгиев Петков, ПП БЗНС
3. Пламен Георгиев Сливов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
14. Илия Георгиев Илиев, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
20. Любен Пламенов Томов, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Даниел Кирилов Божилов, коалиция Ние, Гражданите
35. Борислав Христов Атанасов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Йована Владова Лазова, Национална Републиканска партия
42. Цветан Стоименов Ночев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Ивайло Георгиев Чорбов, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Ирена Лъчезарова Георгиева, ВОЛЯ
56. Александър Любомиров Кьосевски, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Даниел Кирилов Митев, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Христо Вълчанов Вълчанов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Теодор Богомилов Петков, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
94. Николай Веселинов Веселинов, ИК Николай Веселинов Веселинов

 

Район „Овча купел“

1. Габриела Атанасова Атанасова, ПП БЗНС
3. Антон Иванов Митков, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
14. Христо Петьов Колев, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
18. Веселин Кирилов Владимиров, БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
20. Елена Иванова Петкова, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Светозар Стоянов Съев, коалиция Ние, Гражданите
34. Калина Николаева Калинкова-Раданова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Станислав Тодоров Пищалов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Юрий Михайлов Колчев, Национална Републиканска партия
42. Христо Христов Дунчев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Николай Костадинов Илиев, ВЪЗРАЖДАНЕ
50. Кирил Кирилов Петрунов, Политическа партия МИР
51. Людмила Стоянова Ангелова, ВОЛЯ
55. Цветан Йорданов Кирчев, Движение за права и свободи – ДПС
56. Ангел Петров Маринов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Ивайло Венциславов Нинов, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Ангел Георгиев Стефанов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Христина Милчова Семерджиева, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Люлин“

1. Десислава Захариева Боянова, ПП БЗНС
3. Светлозар Йорданов Павлов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Борислав Любомиров Иванов, ПП АТАКА
20. Ивайло Иванов Атанасов, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Максим Генов Велков, коалиция Ние, Гражданите
34. Георги Ясенов Желязков, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Емил Емилов Атанасов, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
48. Цветелина Миткова Димитрова-Узунова, ВЪЗРАЖДАНЕ
49. Найден Петков Костадинов, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
50. Розалия Василева Николова, Политическа партия МИР
51. Калоян Пламенов Петров, ВОЛЯ
56. Мая Кирилова Александрова, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Александър Цветанов Гарибов, Движение ЗАЕДНО за промяна
63. Димитър Николов Николов, Радикалдемократическа партия в България
66. Йордан Николаев Янков, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Милко Антонов Младенов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Връбница“

3. Пламен Младенов Владимиров, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
4. Димитър Славов Димитров, ПП АТАКА
20. Даниела Петрова Корделска, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Благовест Благовестов Тодоров, коалиция Ние, Гражданите
34. Димитър Борисов Антов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Людмила Григорова Стаменова, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Иван Костадинов Бочков, Национална Републиканска партия
42. Боян Дафинов Владовски, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
47. Жоржета Игнатова, Християндемократическа партия на България (ХДПБ)

48. Мария Николаева Стефанова, ВЪЗРАЖДАНЕ

51. Марина Стоянова Лучкова, ВОЛЯ
56. Владимир Минчев Петров, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Димчо Дочев Джиговски, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Румен Кирилов Калчев, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Младен Василев Младенов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Район „Нови Искър“

1. Вера Димитрова Крумова, ПП БЗНС
6. Стоян Илиев Георгиев, ПП Глас Народен
14. Валентин Цветков Котов, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
20. Антония Божидарова Стефанова, ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
27. Габриел Георгиев Герасимов, коалиция Ние, Гражданите
34. Асен Никифоров Костов, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
35. Михаела Стефанова Соколова, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
42. Цветомир Димитров Начев, партия на ЗЕЛЕНИТЕ
48. Анжела Петрова Васинский, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Биляна Василева Маринова, ВОЛЯ
56. Милко Николаев Панов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
66. Бончо Василев Ников, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
67. Владислав Владимиров Владимиров, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68. Даниела Руменова Райчева, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

 

Район „Кремиковци“

1. Албена Симеонова Радоева, ПП БЗНС
3. Красимир Георгиев Фазлийски, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
48. Вера Ангелова Тасева, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Каталина Борисова Конева, ВОЛЯ
56. Цецка Димитрова Кочкова, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Емил Ангелов Димитров, Движение ЗАЕДНО за промяна
69. Георги Димитров Петев, НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
90. Лилия Петрова Донкова, ИК Лилия Петрова Донкова

 

Район „Панчарево“

1. Дияна Огнянова Пенкова, ПП БЗНС
3. Венцислав Добрев Алексиев, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
27. Светлана Методиева Динчова, коалиция Ние, Гражданите
34. Румен Мирчов Войчин, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
40. Велко Илиев Велков, Национална Републиканска партия
44. Ангелина Валентинова Галчева, Българска демократична общност
48. Стефан Александров Василев, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Дамян Николаев Пенчев, ВОЛЯ
55. Георги Иванов Янков, Движение за права и свободи – ДПС
56. Радко Цветанов Петров, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
58. Борислав Панайотов Неделков, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Мариян Руменов Христов, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
67. Иван Петров Иванов, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68. Димитър Емилов Сичанов, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
89. Николай Петров Гюров, ИК Николай Петров Гюров

 

Район „Банкя“

3. Атанас Трифонов Симеонов, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
27. Александър Рангелов Златков, коалиция Ние, Гражданите
35. Радослав Николов Янков, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
40. Юлиан Филипов Кесяков, Национална Републиканска партия
48. Иван Емилов Савов, ВЪЗРАЖДАНЕ
51. Цветелина Стоянова Лучкова, ВОЛЯ
58. Николай Антонов Радев, Движение ЗАЕДНО за промяна
66. Десислава Филипова Николова, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
68. Рангел Вълев Марков, Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
74. Иво Василев Пиперов, ИК Иво Василев Пиперов

 

Кандидати за общински съветници за София

Тук наистина трябва да обърнете внимание на номерът на избрания от Вас кандидат, защото неговото име няма да присъства в бюлетината за общински съветници която ще получите, тъй като общинските съветници на различните партии, местни коалиции и независими такива за София са близо 1000. За да гласувате за Вашия кандидат ще трябва да запомните неговия номер и просто да го задраскате в полето „Кандидат/преференции“.

Ето го и пълният списък на общинските съветницци за София:

ГЕРБ – СДС

1. Йорданка Асенова Фандъкова
2. Иво Спасов Петров
3. Елен Стойчев Герджиков
4. Малина Едрева Одоен
5. Ивайло Тодоров Петков
6. Николай Асенов Стойнев
7. Антон Господинов Койчев
8. Асен Иванов Николов
9. Татяна Николова Георгиева
10. Екатерина Евлогиева Йорданова
11. Валя Николчова Чилова
12. Лорита Георгиева Радева
13. Силвия Тошкова Христова
14. Анна Илиева Стойкова
15. Зафир Кирилов Зарков
16. Георги Валентинов Георгиев
17. Борислав Иванов Бориславов
18. Ваня Лазарова Тагарева
19. Стефан Марчев Марков
20. Христиан Иванов Петров
21. Радослав Йончев Влахов
22. Прошко Начев Прошков
23. Ботьо Генчев Ботев
24. Симеон Младенов Колев
25. Димитър Бойков Вучев
26. Веселин Христов Милев
27. Радослав Игнатов Абрашев
28. Борис Петров Петров
29. Диян Величков Стаматов
30. Ирина Иванова Йорданова-Колева
31. Катя Георгиева Грънчарова
32. Йоанна Николова Драгнева
33. Анатоли Благоев Илиев
34. Миглена Буянова Атанасова
35. Николай Стоянов Диков
36. Нина Вълчева Чанева
37. Миглена Георгиева Горанова
38. Владимир Андонов Данаилов
39. Димо Красимиров Василев
40. Михаела Атанасова Иванова
41. Павел Михайлов Савов
42. Живка Стоянова Новкова
43. Николай Стоянов Николов
44. Георги Бисеров Николов
45. Иван Александров Кутлин
46. Деян Петков Петков
47. Михаил Владимиров Владов
48. Борислав Иванов Борисов
49. Соня Кръстанова Костадинова
50. Милена Руменова Янкулова
51. Атанас Петров Мишев
52. Ангел Иванов Корсачки
53. Стойчо Тодоров Томов
54. Анелия Веселинова Йотова
55. Пламен Николаев Николов
56. Янка Ивова Дръндова
57. Александър Ангелов Арнаутски
58. Димитър Стефанов Хаджикотев
59. Златко Иванов Златков
60. Здравко Кирилов Марков
61. Лава Трифонова Коцева

БСП

1. Калоян Драгомиров Паргов
2. Милка Христова Христова
3. Иван Янчов Таков
4. Иван Максимов Пешев
5. Валдимир Димитров Данев
6. Диана Нинова Тонова
7. Михаил Иванов Ставрев
8. Альоша Маков Даков
9. Николай Милчев Николов
10. Васко Любомиров Тодоров
11. Иван Николаев Мечков – представител на коалиционния партньор Комунистическа партия на България
12. Иван Митьов Виделов
13. Николай Вельов Велчев
14. Албена Александрова Кръстева
15. Петко Емилов Димитров
16. Краснодар Иванов Беломорски – представител на коалиционния партньор ПК „Тракия“
17. Даниел Сергеев Тунчев
18. Орлин Георгиев Ваташки
19. Борис Цветков Цветков
20. Евгений Николаевич Белий
21. Христо Цветанов Монов – гражданска квота
22. Гергана Сашова Алексова
23. Пламен Стоилов Фердов
24. Николай Йорданов Белалов
25. Любомир Любомиров Черногорски
26. Цецка Димитрова Кочкова
27. Ленко Николов Петканин
28. Мариана Неделчова Божкова
29. Александър Спасов Грозданов
30. Миглена Китанова Иванова
31. Костадин Кирилов Стоичков – представител на коалиционния партньор партия „Нова зора“
32. Анатолий Христов Станкулов
33. Ивайло Илиянов Павлов
34. Юлиян Асенов Генов
35. Явор Николов Димитров
36. Атанас Нанов Минев
37. Пламен Веселинов Пувков
38. Валентина Василева Узунова
39. Борислав Райчев Борисов
40. Добромир Мартинов Задгорски – гражданска квота
41. Мария Стоилова Димитрова
42. Кристина Любомирова Иванова
43. Тони Владов Попов
44. Димитър Пламенов Петров
45. Даниела Тодорова Гълъбова
46. Елмира Иванова Котева
47. Александър Любомиров Кьосевски
48. Тихомира Жорж Костова
49. Марина Спасова Богданова
50. Станка Йорданова Калева
51. Методи Володиев Крумов
52. Георги Стоянов Георев
53. Калоян Любомиров Малинов
54. Десислава Боянова Димитрова
55. Георги Александров Томов
56. Светослав Георгиев Стойков
57. Евелина Петрова Петрова
58. Боян Петров Златев
59. Михаил Бориславов Михайлов
60. Христо Стоянов Чакъров
61. Симеон Василев Иванов

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1. Методи Орлинов Лалов
2. Борислав Александров Игнатов
3. Веселин Йорданов Калановски
4. Марта Руменова Георгиева
5. Владислав Панчев Панев
6. Иво Николаев Божков
7. Михаил Детелинов Паргов
8. Тома Георгиев Белев
9. Симеон Борисов Ставрев
10. Любомир Петров Георгиев
11. Яна Веселинова Тодоранова
12. Грети Иванова Стефанова
13. Пеню Витанов Пенев
14. Борис Силвестриев Милчев
15. Бойко Георгиев Димитров
16. Васил Костадинов Гюров
17. Бонка Сергеева Василева
18. Иван Бориславов Лалев
19. Виктор Лъчезаров Чаушев
20. Константин Петров Павлов
21. Елена Георгиева Спасова
22. Христо Вълчанов Вълчанов
23. Венцислав Весков Бенов
24. Петър Ясенов Маринов
25. Иван Георгиев Велов
26. Аделина Аркадиева Бенакиева-Иванова
27. Виктория Викторова Десова
28. Мария Любомирова Кавлакова
29. Александра Красимирова Стеркова
30. Калоян Василев Луканов
31. Виктор Генчев Минчев
32. Николай Толчев Толчев
33. Надежда Димитрова Бачева
34. Христо Христов Петков
35. Златина Пламенова Станкова
36. Мария Стойкова Ландова
37. Венелина Ангелова Николова
38. Ангел Иванов Диков
39. Георги Георгиев Чичков
40. Юлияна Миткова Искренова
41. Антон Ангелов Ангелов
42. Любен Стоянов Лачански
43. Мустафа Мустафа Емин
44. Тодор Василев Йорданов
45. Деница Петрова Кандиларова
46. Божидар Бранимиров Ибришимов
47. Стефан Ивов Манчев
48. Васил Василев Кънев
49. Георги Стефанов Кралев
50. Катя Костадинова Аспарухова-Радева
51. Димитър Валентинов Лазаров
52. Васил Наумов Бошнаков
53. Велислава Петров Паскалева
54. Искрен Цветославов Арабаджиев
55. Борислав Иванов Пелов
56. Добрияна Пламенова Скенарова
57. Маргарита Кирилова Игнатова
58. Велин Ангелов Пеев
59. Цветан Георгиев Георгиев
60. Тодор Иванов Топалов
61. Любомир Валериев Илчовски

ПП „Атака“

  • 101. Волен Николов Сидеров
  • 102. Борислав Любомиров Иванов
  • 103. Румен Атанасов Русев
  • 104. Силвия Георгиева Дойчинова
  • 105. Станислав Владимиров Цанов
  • 106. Бисер Георгиев Григоров
  • 107. Деница Тошкова Миленкова
  • 108. Вера Бойчева Маринова
  • 109. Кристиян Роберт Димитров
  • 110. Димитър Славов Димитров
  • 111. Никола Никифоров Бибин
  • 112. Борис Боянов Гаврилов
  • 113. Ивайло Стоянов Докузанов
  • 114. Величка Борисова Георгиева
  • 115. Пламен Стоянов Пенев
  • 116. Юлиян Стоянов Докузанов
  • 117. Иван Светославов Иванов
  • 118. Петя Христова Кузева
  • 119. Георги Георгиев Николов
  • 120. Николай Емилов Михов
  • 121. Алена Първанова Соколчева
  • 122. Анелия Желязкова Дулева
  • 123. Александра Генчева Николова
  • 124. Биляна Генчева Николова
  • 125. Полина Надкова Найденова
  • 126. Владислав Валериев Радославов
  • 127. Теодора Ангелова Куцарова-Смилянска
  • 128. Цветанка Димитрова Добрева
  • 129. Радостин Василев Василев
  • 130. Ива Марианова Костодинова
  • 131. Боян Аспарухов Аспарухов
  • 132. Георги Стефанов Динев
  • 133. Анджела Димитрова Господинова
  • 134. Васил Христов Илиев
  • 135. Виктория Емилова Бойкова
  • 136. Иванина Красимирова Крачанова
  • 137. Златина Цветанова Миланова
  • 138. Христо Василев Илиев
  • 139. Адриана Александрова Петрова
  • 140. Ивайло Василев Илиев
  • 141. Даяна Мирославова Изворска

ПП „БЗНС“

  • 101. Диана Ангелова Димитрова
  • 102. Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева
  • 103. Чавдар Асенов Георгиев
  • 104. Десислава Марчева Цанкова
  • 105. Венета Стоянова Крайнова Караиванова
  • 106. Ваня Неделчева Борисова-Костова
  • 107. Димитър Никифоров Михов
  • 108. Наталия Даниелова Петкова-Радойчева

„СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)“

  • 101. ИВАН КИРИЛОВ ЛОЗАНОВ
  • 102. АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВ
  • 103. ВЕНЦИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ БОНКОВ
  • 104. РАДОСЛАВ ТОДОРОВ РАДИНСКИ
  • 105. ВЕНЦИСЛАВ ДОБРЕВ АЛЕКСИЕВ
  • 106. ПЕЙЧО ДИМИТРОВ КАСЪРОВ
  • 107. АНТОН НЕДКОВ УЗУНОВ
  • 108. ПЛАМЕН МЛАДЕНОВ ВЛАДИМИРОВ
  • 109. АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ ДРАГИЕВ
  • 110. МИШО ЦВЕТАНОВ МИШЕВ
  • 111. АНТОН ИВАНОВ МИТКОВ
  • 112. КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  • 113. ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СЛИВОВ
  • 114. НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ СТАНОЙЧЕВ
  • 115. ДЕТЕЛИНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА
  • 116. ЛЮБОМИР НИКОЛОВ САВОВ
  • 117. КАЛИН РОСЕНОВ МОРАВСКИ
  • 118. ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ
  • 119. СВЕТЛОЗАР ЙОРДАНОВ ПАВЛОВ
  • 120. АТАНАС ТРИФОНОВ СИМЕОНОВ
  • 121. ВИКТОРИЯ МИХАЙЛОВА ВАСИЛЕВА
  • 122. КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ФАЗЛИЙСКИ
  • 123. ФИЛИП ЙОРДАНОВ НЕДЕВ
  • 124. ТОДОР ИЛИЧОВ БАРБОЛОВ

ПП „Глас Народен“

  • 101. Светослав Емилов Витков
  • 102. Стоян Илиев Александров
  • 103. Иван Велков Велков
  • 104. Венцислав Емилов Мицов
  • 105. Златко Кръстев Атанасов
  • 106. Ерол Рахимов Ибрахимов
  • 107. Людмил Александров Аспарухов
  • 108. Аделина Руменова Василева
  • 109. Панчо Георгиев Малезанов
  • 110. Галин Ценов Гаврилов
  • 111. Стоян Илиев Георгиев

ПП „Свобода“

  • 101. Георги Стоянов Кадиев
  • 102. Димитър Иванов Самодумов
  • 103. Страхил Чавдаров Ангелов
  • 104. Владимир Чавдаров Симеонов
  • 105. Петър Атанасов Ванев
  • 106. Дарин Александров Маринов
  • 107. Цеца Георгиева Недкова
  • 108. Явор Калинов Радулов
  • 109. Пламен Иванов Недков
  • 110. Кирил Николов Станков
  • 111. Илияна Огнянова Ванева
  • 112. Дениз Роберто Христов

„Пряка демокрация“

  • 101. Петър Николаев Клисаров
  • 102. Борис Цочев Цанков
  • 103. Калин Николов Павлов
  • 104. Красимир Борисов Янев
  • 105. Никола Димитров Додов
  • 106. Валери Тодоров Ценков
  • 107. Емилия Красимирова Минкова
  • 108. Добри Колев Колев
  • 109. Маргарит Йорданов Карабуров
  • 110. Ивайло Йорданов Стефанов
  • 111. Мариета Христова Цекова
  • 112. Тодор Димитров Димитров
  • 113. Мирослава Людмилова Пешева
  • 114. Димитър Николаев Димитров
  • 115. Биляна Стефанова Илиева
  • 116. Валентин Борисов Ангелов
  • 117. Радослав Петров Илиев
  • 118. Биляна Георгиева Георгиева
  • 119. Валентин Иванов Димитров

ПП „АБВ“

  • 101. Ивайло Георгиев Калфин
  • 102. Явор Тодоров Цаков
  • 103. Мартин Райчев Райков
  • 104. Николай Валентинов Цуцумански
  • 105. Васил Георгиев Георгиев
  • 106. Татяна Костадинова Влахова
  • 107. Недко Митков Митев
  • 108. Иван Йорданов Керчев
  • 109. Христо Петьов Колев
  • 110. Валентин Цветков Котов
  • 111. Добромир Добрев Радев
  • 112. Красен Димитров Димитров
  • 113. Димитър Петров Петров
  • 114. Аспарух Методиев Николов
  • 115. Катя Иванова Колешева
  • 116. Андрей Бойков Николов
  • 117. Добромир Викторов Миндов
  • 118. Ирина Томова Ковачева
  • 119. Ивайло Георгиев Гушев
  • 120. Илия Георгиев Илиев
  • 121. Сава Каменов Топалов
  • 122. Анелия Добринова Добрева
  • 123. Емил Станиславов Томов
  • 124. Маргаритка Страхилова Карпачева
  • 125. Димитър Величков Димитров
  • 126. Борислав Емилов Венков
  • 127. Еленка Василева Накова
  • 128. Атанас Петров Янчев
  • 129. Дойчин Николаев Ангелов
  • 130. Андриан Лазаров Кунов
  • 131. Ясин Абас Исса
  • 132. Даниел Георгиев Илчев
  • 133. Мохамед Хмейдан Ибрахим
  • 134. Христина Атанасова Трифонова
  • 135. Надя Валентинова Стойнева
  • 136. Вера Александрова Величкова-Гергова
  • 137. Благовест Иванов Иванов
  • 138. Пламен Колев Денев
  • 139. Борис Петров Гигов
  • 140. Стефан Михайлов Францов
  • 141. Станимир Георгиев Маринов
  • 142. Владимир Георгиев Василев
  • 143. Георги Йорданов Ангелов
  • 144. Даниел Ненков Цанев
  • 145. Христо Митов Христов
  • 146. Росица Христова Терзийска
  • 147. Венцислав Кръстанов Алексов
  • 148. Светослав Славчев Славчев
  • 149. Светозар Калинов Илиев
  • 150. Петър Стефанов Чеканьов
  • 151. Георги Иванов Георгиев
  • 152. Кирил Георгиев Митров
  • 153. Емил Желев Дечев
  • 154. Антон Гаврилов Стефанов
  • 155. Димитър Стоянов Иванов
  • 156. Сашо Димитров Йорданов
  • 157. Николай Наков Наков
  • 158. Маргарита Божидарова Абанозова
  • 159. Мариана Каменова Димитрова

„Българско национално обединение“

  • 101. Александър Иванов Атанасов
  • 102. Георги Венелинов Георгиев
  • 103. Веселин Кирилов Владимиров
  • 104. Велислав Светлинов Станкулов
  • 105. Валентин Асенов Христов
  • 106. Юлиян Петров Петров

ПП Движение „Напред България“

  • 101. Зорница Атанасова Тодорова
  • 102. Боряна Иванова Стоянова
  • 103. Николай Евлогиев Максимов
  • 104. Атанаска Делчова Христозова
  • 105. Георги Радуил Пайдовски
  • 106. Николай Николаев Попов
  • 107. Снежина Сашева Борисова
  • 108. Антония Божидарова Стефанова
  • 109. Ивайло Иванов Атанасов
  • 110. Александър Русков Петров
  • 111. Даниела Петрова Корделска
  • 112. Цветомир Димитров Димитров
  • 113. Дафинка Илиева Томова
  • 114. Димо Георгиев Кючуков
  • 115. Елена Иванова Петкова
  • 116. Любен Пламенов Томов

Коалиция „Алтернатива на гражданите“

  • 101. Минчо Христов Куминев
  • 102. Стела димитрова Ангелова-Банкова
  • 103. Славчо Георгиев Велков
  • 104. Бойко Александров Младенов
  • 105. Стоян Славейков грозданов
  • 106. Огнян Борисов Боюклиев
  • 107. Моника Красимирова Колаксъзова
  • 108. Людмил Христов Стоянов
  • 109. Мария Костас Хинжос
  • 110. Валентина Гришева Илиева
  • 111. Кирил Чавдаров Петров
  • 112. Теньо Павлов Тенев
  • 113. Симеон Любомиров Кирилов
  • 114. Владислав Стефанов Тодоров
  • 115. Вероника Иванова Стефанова
  • 116. Розалия Любомирова Соколова
  • 117. Николай Павлов Янев
  • 118. Силвия Ненова Тодорова

Коалиция „Ние гражданите“

  • 101. Светозар Стоянов Съев
  • 102. Валери Методиев Григоров
  • 103. Даниел Кирилов Божилов
  • 104. Максим Генов Велков
  • 105. Георги Иванов Георгиев
  • 106. Станислав Иванов Косаков
  • 107. Нина Захариева Гергова
  • 108. Виктор Тенчев Папазов
  • 109. Мадлена Николова Пенчева-Кирчева
  • 110. Стамен Нинов Стаменов
  • 111. Веска Атанасова Волева
  • 112. Красимир Василев Гебрев
  • 113. Пенка Иванова Маринова
  • 114. Ангел Иванов Гаджев
  • 115. Габриел Георгиев Герасимов
  • 116. Марин Христов Маринов
  • 117. Владислав Александров Янев
  • 118. Ангелаки Найденов Гоцев
  • 119. Боян Цветков Лалов
  • 120. Благовест Благовестов Тодоров
  • 121. Пламен Георгиев Велков
  • 122. Симеон Белчев Панев
  • 123. Стоян Любомиров Буколски
  • 124. Александър Рангелов Златков
  • 125. Божидар Иванов Антов
  • 126. Николай Захариев Говедаров
  • 127. Стефан Цветанов Гайтанджиев
  • 128. Захари Йорданов Килев
  • 129. Красимир Сотиров Николов
  • 130. Георги Василев Тодоров
  • 131. Румяна Кирилова Стоилкова-Дребова
  • 132. Татяна Александрова Календерова
  • 133. Олег Любомиров Митов
  • 134. Весела Александрова Петрова
  • 135. Людмил Борисов Туечки
  • 136. Михаил Войнов Цветанов
  • 137. Красимир Николов Тихов
  • 138. Александър Светославов Димитров
  • 139. Евгения Василева Димова
  • 140. Светлана Методиева Динчова
  • 141. Йовита Станкова Куманова-Ачева
  • 142. Ирина Алексеевна Алехина
  • 143. Тинка Методиева Гоцева
  • 144. Галина Христова Василева
  • 145. Генчо Динев Генчев
  • 146. Стоян Иванов Тодоров
  • 147. Светлин Иванов Въчински
  • 148. Юли Асенов Деспотов
  • 149. Заличен
  • 150. Даниела Димитрова Селановска
  • 151. Тинка Кирилова Костадинова
  • 152. Орлин Първанов Първанов
  • 153. Милена Маринова Въчинска
  • 154. Иван Георгиев Георгиев
  • 155. Васил Георгиев Георгиев
  • 156. Венцислав Василев Георгиев
  • 157. Цветанка Илиева Цанева
  • 158. Атанаска Христова Георгиева
  • 159. Елтимир Антонов Цветков
  • 160. Марина Николова Згрипарова
  • 161. Красимир Цветков Манов

Движение“21″

  • 101. Иван Димитров Янев
  • 102. Борис Генадиев Панкин
  • 103. Зорина Димитрова Петрова
  • 104. Петър Валентинов Гьошев
  • 105. Павлин Иванов Найденов
  • 106. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова
  • 107. Митко Симеонов Димитров
  • 108. Сергей Петров Славчев
  • 109. Димитър Радославов Веселинов
  • 110. Благовест Георгиев Георгиев
  • 111. Емилия Димитрова Михайлова
  • 112. Недко Митев Христов
  • 113. Емил Николов Тарасов
  • 114. Боряна Стефанова Петкова
  • 115. Десислава Ангелова Бояджиева
  • 116. Георги Пламенов Сотиров
  • 117. Лъчезар Бориславов Стоянов
  • 118. Марчо Митков Апостолов
  • 119. Мария Георгиева Богданова
  • 120. Пламен Маринов Ралчев
  • 121. Павлина Ангелова Ковачева
  • 122. Антон Николаев Димитров
  • 123. Миглена Тодорова Ганева
  • 124. Иванка Стефанова Ницова
  • 125. Цветелин Николаев Георгиев
  • 126. Петя Бойкова Стоянова
  • 127. Кремена Николова Миленкова
  • 128. Румяна Йорданова Юксел
  • 129. Мари Каприел Арапян-Пъшева
  • 130. Любен Георгиев Босилков
  • 131. Сашка Петрова Виденова
  • 132. Марияна Георгиева Георгиева
  • 133. Виолета Чан Вин-Йорданова
  • 134. Татяна Димитрова Мишева-Танева
  • 135. Никола Михайлов Стоянов
  • 136. Борислав Венциславов Борисов
  • 137. Анелия Георгиева Стоянова
  • 138. Петър Юлиянов Попов
  • 139. Красимира Златанова Чорбанова-Йовчева

Движение“Български съюз за директна демокрация“

  • 101. Тодор Живков Станков
  • 102. Георги Стефанов Неделчев
  • 103. Елена Петрова Породинска
  • 104. Мария Тотева Петрова
  • 105. Мариана Асенова Дражева
  • 106. Кети Николова Димитрова
  • 107. Хриска Георгиева Маркова
  • 108. Иванка Петрова Димитрова
  • 109. Светла Михайлова Милушева
  • 110. Ваня Стефанова Атанасова
  • 111. Виктор Аргиров Божиков
  • 112. Даниел Антониев Ангелинов

    ПП „ВМРО“

  • 101. Ангел Чавдаров Джамбазки
  • 102. Карлос Арналдо Контрера
  • 103. Владимир Веселинов Митов
  • 104. Димитър Борисов Антов
  • 105. Михаил Иванов Петров
  • 106. Калина Николаева Калинкова-Раданова
  • 107. Николай Крумов Василчев
  • 108. Боян Лъчезаров Стефанов
  • 109. Веселин Георгиев Теофилов
  • 110. Мария Йорданова Цветкова
  • 111. Светлозар Веселинов Морфов
  • 112. Васил Светославов Христов
  • 113. Виолета Стаменова Тодорова
  • 114. Гергин Радев Георгиев
  • 115. Румен Мирчов Войчин
  • 116. Одисей Спиридонов Спасов
  • 117. Веселин Светлозаров Димитров
  • 118. Георги Ясенов Желязков
  • 119. Атанас Иванов Медникаров
  • 120. Кристина Миленова Бонева-Евтимова
  • 121. Христо Ценов Христов
  • 122. Любомир Емилов Милошев
  • 123. Александър Христов Димитров
  • 124. Илиян Василев Ризов
  • 125. Цветан Петков Александров
  • 126. Румен Руменов Димитров
  • 127. Мирослав Дилянов Калчев
  • 128. Васил Александров Недков
  • 129. Мария Симеонова Бранкова
  • 130. Галя Христова Георгиева
  • 131. Асен Никифоров Костов
  • 132. Димитър Янков Янев
  • 133. Тодор Иванов Евтимов
  • 134. Юлия Иванова Петрова
  • 135. Незабравка Михайлова Илиева
  • 136. Капка Николова Найденова
  • 137. Соня Ангелова Стоянова
  • 138. Румен Рангелов Георгиев
  • 139. Маргарита Диаманди Башоглу
  • 140. Камелия Христова Костадинова
  • 141. Веселина Димитрова Добрева
  • 142. Ивета Борисова Николова
  • 143. Юлияна Наскова Славкова
  • 144. Владислав Лалов Лалов

Българска социалдемократическа партия

  • 101. Емил Емилов Атанасов
  • 102. Живка Доньо Донева
  • 103. Станислав Тодоров Пищалов
  • 104. Веселин Димитров Христов
  • 105. Михаела Стефанова Соколова
  • 106. Борислав Христов Атанасов
  • 107. Григор Александров Стаменов
  • 108. Александър Любомилов Анастасов
  • 109. Йордана Райчева Тодорова
  • 110. Людмила Григорова Стаменова
  • 111. Радослав Николов Янков
  • 112. Светлана Стоянова Смолева
  • 113. Надя Асенова Стоичкова
  • 114. Диана Маринова Маринова

Национална републиканска партия

  • 101. Пламен Захариев Зарков
  • 102. Едуард Жираир Гюрджиян
  • 103. Юрий Михайлов Колчев
  • 104. Младен Александров Младенов
  • 105. Велин Стилиянов Лазаров
  • 106. Юлиян Филипов Кесяков
  • 107. Иван Костадинов Бочков
  • 108. Йована Владова Лазова
  • 109. Калин Борисов Манов
  • 110. Лидия Владова Лазова
  • 111. Красимира Кирилова Шаламанова
  • 112. Марко Ангелов Марков
  • 113. Мартин Красимиров Атанасов
  • 114. Иван Николов Арсенов
  • 115. Румен Венцеславов Атанасов
  • 116. Пламен Славчев Миков
  • 117. Стилян Стоянов Ранджев
  • 118. Кремена Гошова Будинова
  • 119. Стефка Николаева Вълчева
  • 120. Цвета Василиева Иванова-Булянска
  • 121. Велко Илиев Велков
  • 122. Недялка Стефанова Ангарева
  • 123. Лили Юриева Колчева

„Зелените“

  • 101. Тончо Ненков Токмакчиев
  • 102. Владимир Димитров Николов
  • 103. Христо Христов Дунчев
  • 104. Валентин Симеонов Симов
  • 105. Камелия Петрова Кюркчиева
  • 106. Владимир Милчев Апостолов
  • 107. Теодора Валентинова Симова
  • 108. Петър Валериев Китев
  • 109. Мария Йорданова Йончева
  • 110. Иван Иванов Георгиев
  • 111. Райна Веселинова Милева
  • 112. Цветан Стоименов Ночев
  • 113. Светослава Иванова Горанова
  • 114. Цветомир Димитров Начев
  • 115. Цвета Петрова Филипова
  • 116. Калоян Людмилов Стаменов
  • 117. Виолета Ценова Димитрова
  • 118. Калоян Борисов Йолов
  • 119. Илонка Николаева Миткова-Чернас
  • 120. Светослав Титов Нончев
  • 121. Никола Танчев Николов
  • 122. Боян Дафинов Владовски
  • 123. Николай Любомиров Тодоров

„Национална Републиканска партия“

  • 101. Пламен Захариев Зарков
  • 102. Едуард Жираир Гюрджиян
  • 103. Юрий Михайлов Колчев
  • 104. Младен Александров Младенов
  • 105. Велин Стилиянов Лазаров
  • 106. Юлиян Филипов Кесяков
  • 107. Иван Костадинов Бочков
  • 108. Йована Владова Лазова
  • 109. Калин Борисов Манов
  • 110. Лидия Владова Лазова
  • 111. Красимира Кирилова Шаламанова
  • 112. Марко Ангелов Марков
  • 113. Мартин Красимиров Атанасов
  • 114. Иван Николов Арсенов
  • 115. Румен Венцеславов Атанасов
  • 116. Пламен Славчев Миков
  • 117. Стилян Стоянов Ранджев
  • 118. Кремена Гошова Будинова
  • 119. Стефка Николаева Вълчева
  • 120. Цвета Василиева Иванова-Булянска
  • 121. Велко Илиев Велков
  • 122. Недялка Стефанова Ангарева
  • 123. Лили Юриева Колчева

„Воля“

  • 101. Албена Владимирова Найденова
  • 102. Биляна Василева Маринова
  • 103. Калоян Пламенов Петров
  • 104. Наталия Вълчева Петрова
  • 105. Цветелина Стоянова Лучкова
  • 106. Невена Сашева Ганчева
  • 107. Илиян Стилиянов Матеев
  • 108. Илиян Христов Димитров
  • 109. Людмила Стоянова Ангелова
  • 110. Ирена Лъчезарова Георгиева
  • 111. Лъчезар Рашков Гьорев
  • 112. Ася Михайлова Лазова
  • 113. Мариела Божидарова Ганчева
  • 114. Снежана Иванова Филипова
  • 115. Трифон Константинов Маринов
  • 116. Цветелина Мартен Калеева
  • 117. Дамян Николаев Пенчев
  • 118. Павлин Данков Пенков
  • 119. Румяна Кънчева Панчева
  • 120. Румяна Любомирова Брестничка
  • 121. Марина Стоянова Лучкова
  • 122. Михаела Кирилова Христова
  • 123. Христина Маринова Късцанева
  • 124. Теодора Стоянова Георгиева
  • 125. Лилия Алексеева Раденкова
  • 126. Каталина Борисова Конева
  • 127. Андриана Ангелова Михайлова
  • 128. Кристина Христова Любенова
  • 129. Христо Руменов Денков
  • 130. Кристиян Руменов Господинов
  • 131. Михаил Любомиров Дражев
  • 132. Иван Божанов Спасов
  • 133. Албена Димитрова Величкова
  • 134. Цеца Бонева Иванова
  • 135. Павел Николаев Късцанев
  • 136. Ганчо Йонков Славчев
  • 137. Кирил Йорданов Димитров
  • 138. Майя Димитрова Зоева
  • 139. Светозария Станимирова Попова
  • 140. Светла Величкова Гогова
  • 141. Владимир Георгиев Рукмански
  • 142. Емилиан Петров Зафиров
  • 143. Иван Любомиров Мишев
  • 144. Красимира Янчева Стойнева
  • 145. Райна Русева Лучкова
  • 146. Габриела Ростиславова Негенцова
  • 147. Соня Стойчева Дринова
  • 148. Ивайло Бойков Гигов
  • 149. Стела Георгиева Стоименова
  • 150. Дарина Величкова Димитрова-Йорданова
  • 151. Боряна Ангелова Иванова
  • 152. Ани Първанова Давиткова-Ангелова
  • 153. Чавдар Андреев Бончев
  • 154. Иванка Симеонова Гаврилова
  • 155. Величко Василев Бельовски
  • 156. Калоян Георгиев Атанасов
  • 157. Любомир Любчев Борисов
  • 158. Валерия Стоянова Димитрова
  • 159. Стефка Василева Нейчева-Дикова
  • 160. Ивайло Стоянов Атанасов
  • 161. Елена Василева Василева-Стоянова

Политическа партия МИР

  • 101. Симеон Славчев Славчев
  • 102. Георги Росенов Кардашев
  • 103. Момчил Мирославов Маринов
  • 104. Владислав Василев Милев
  • 105. Владислав Тодоринов Пакеров
  • 106. Анелия Руменова Парапунова
  • 107. Георги Петров Славчев
  • 108. Веселин Лъчезаров Грозданов
  • 109. Цанко Бориславов Донков
  • 110. Светослав Николаев Стефанов
  • 111. Александър Маринов Пеновски
  • 112. Ирена Момчилова Парунева
  • 113. Розалия Василева Николова
  • 114. Пламен Богомилов Стоянов
  • 115. Марио Николов Христов
  • 116. Светлин Минков Колев
  • 117. Арсен Людвиг Назарян
  • 118. Стамен Цветанов Македонски
  • 119. Милена Георгиева Вацова
  • 120. Мико Рафаел Леви
  • 121. Александър Пламенов Лазаров
  • 122. Стилиян Деянов Ринков
  • 123. Николай Василев Милушев
  • 124. Страхил Димитров Димитров
  • 125. Емилия Цветанова Славова
  • 126. Заличен
  • 127. Кирил Кирилов Петрунов
  • 128. Евгений Стефанов Попов
  • 129. Силвия Дилиянова Живова
  • 130. Александър Димитров Заралиев
  • 131. Константин Киров Киров
  • 132. Ивайло Маринов Пеновски
  • 133. Асен Димитров Станоев

ВЪЗРАЖДАНЕ

  • 101. Николай Георгиев Дренчев
  • 102. Иво Георгиев Русчев
  • 103. Иван Емилов Савов
  • 104. Красимир Рангелов Гълъбов
  • 105. Ивайло Венциславов Антов
  • 106. Стефан Димитров Бъчваров
  • 107. Тодор Денчев Христов
  • 108. Боян Младенов Захариев
  • 109. Ивайло Георгиев Чорбов
  • 110. Александър Николаев Ресиловски
  • 111. Стефан Александров Василев
  • 112. Калин Найденов Ганев
  • 113. Тодор Стоянов Гроздев
  • 114. Васил Стефанов Василев
  • 115. Димитър Стоянов Дъбов
  • 116. Мария Николаева Стефанова
  • 117. Димитър Александров Александров
  • 118. Ивайло Чавдаров Петров
  • 119. Николай Бориславов Борисов
  • 120. Донка Събева Милева
  • 121. Румен Цветков Илков
  • 122. Петя Христова Бояджиева
  • 123. Красимира Маринова Цекова
  • 124. Заличен
  • 125. Илия Иванов Иванов
  • 126. Иван Петров Михайлов
  • 127. Ралица Георгиева Митева
  • 128. Симеон Филипов Аврамов
  • 129. Иван Емилов Герасимов
  • 130. Благой Иванов Благоев
  • 131. Лидия Георгиева Дуйна-Соколова
  • 132. Кирил Георгиев Голосманов
  • 133. Димо Георгиев Дренчев
  • 134. Васил Стайков Драганов
  • 135. Александър Петров Андреев
  • 136. Вера Ангелова Тасева
  • 137. Венцислав Костадинов Костадинов
  • 138. Анжела Петрова Васинский
  • 139. Даниел Йорданов Йорданов
  • 140. Костадин Георгиев Радиев
  • 141. Евгени Кирилов Георгиев
  • 142. Милена Иванова Ангелова
  • 143. Никола Петров Георгиев
  • 144. Маргарита Атанасова Генчева
  • 145. Мира Любчева Георгиева
  • 146. Христо Вучев Христов
  • 147. Вяра Никодимова Йорданова
  • 148. Цанко Костадинов Костадинов
  • 149. Владимир Божидаров Тасев
  • 150. Георги Костадинов Радиев
  • 151. Калоян Росенов Цонев
  • 152. Снежина Илиева Козарова
  • 153. Томислав Петев Петков
  • 154. Гергана Ваньова Василева
  • 155. Недялко Желязков Траянов
  • 156. Ели Захариева Маринова
  • 157. Кирил Йорданов Мицев
  • 158. Милена Илиева Владева
  • 159. Цветелина Миткова Димитрова-Узунова
  • 160. Александър Димитров Арангелов
  • 161. Ивайло Цветков Тихолов-Франц

Местна коалиция НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

  • 101. СТЕФАН ТИТКОВ ИВАНОВ
  • 102. ВЕНЕРА БОЖИДАРОВА ТОДОРОВА
  • 103. ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ ПАВЛОВ
  • 104. ЦВЕТАН ВЕНЦИСЛАВОВ МАНЧЕВ
  • 105. МАРИО РОЗАЛИНОВ ПУНЧЕВ
  • 106. ВЕЛИЧКО ИВАНОВ ГЕОРГИЕВ
  • 107. ЕМИЛИЯ КЪНЕВА КЪНЕВА
  • 108. НИКОЛАЙ ИВАНОВ РАДУЛОВ
  • 109. ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ПЕТЕВ
  • 110. ЕМИЛИЯ АСЕНОВА ЦАНКОВА
  • 111. САШО ХРИСТОВ ЧОБАНОВ
  • 112. ПЕТКО ИЛИЕВ СЪБЕВ
  • 113. ГЕОРГИ СЕРГЕЕВ БОРИСОВ
  • 114. КАЛИН ДИМИТРОВ КРУЛЕВ
  • 115. ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ ХРИСТОВ
  • 116. ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ НИКОЛОВ
  • 117. ДИАНА ИЛИЕВА МИЛОВА
  • 118. ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ СЛАВОВ
  • 119. КИРИЛ АНГЕЛОВ КИРИЛОВ
  • 120. КИРИЛ АНГЕЛОВ КАРААНГОВ
  • 121. МАРТИН ДРАГОМИРОВ МЛАДЕНОВ
  • 122. АНГЕЛ НИКОЛОВ ИВАНОВ
  • 123. МИРОСЛАВ РУМЕНОВ СОКОЛОВ
  • 124. БОЖИДАР НИКОЛАЕВ НИКИФОРОВ
  • 125. КАТЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА
  • 126. ДЕСИСЛАВА СИМЕОНОВА ПАНЕВА
  • 127. ТОДОР ТАНЧЕВ ТАНЧЕВ
  • 128. ИВЕЛИНКА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
  • 129. ТЕОДОР АНГЕЛОВ АНГЕЛОВ

 ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“

  • 101. Станислав Емилов Сираков
  • 102. Иван Николов Банков
  • 103. Евгений Петров Цеков
  • 104. Райна Иванова Кудева
  • 105. Димитър Цветанов Тодоров
  • 106. Иван Атанасов Цеков
  • 107. Съйко Иванов Съев
  • 108. Дамян Даниелов Дамянов

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)

  • 101. Димитър Андреев Делчев
  • 102. Войслав Георгиев Тодоров
  • 103. Ана Иван Вилфан
  • 104. Румен Маринов Йончев
  • 105. Андрей Борисов Петков
  • 106. Лъчезар Цветанов Ценков
  • 107. Динко Танев Мандов
  • 108. Красимира Радкова Мартинова
  • 109. Бисер Стоянов Манолов
  • 110. Денислав Желев Генчев
  • 111. Радослав Мариянов Боновски
  • 112. Мариела Стоянова Стоянова
  • 113. Верка Валентинова Манчева
  • 114. Мирослав Ангелов Ангелов
  • 115. Вержиния Венциславова Куле
  • 116. Емануела Чавдарова Николова
  • 117. Румяна Христова Тодорова
  • 118. Маргарита Стефанова Илчева
  • 119. Валери Димитров Димитров
  • 120. Емил Пантелеев Василев
  • 121. Силвия Божидарова Петрова
  • 122. Георги Стоянов Владов
  • 123. Стоян Станев Стоянов
  • 124. Боряна Олимпиева Кътева
  • 125. Милен Бончев Стоев
  • 126. Илиян Запрянов Славов
  • 127. Велислава Александрова Тодорова
  • 128. Мария Светославова Симеонова
  • 129. Валентин Кирилов Стамов
  • 130. Галина Миткова Гойчева-Лукарска
  • 131. Йордан Йорданов Топалов
  • 132. Георги Бойчев Димитров
  • 133. Валентин Лъчезаров Божилов
  • 134. Гергана Александрова Рашкова
  • 135. Райко Бенев Райков
  • 136. Румяна Цанкова Станоева
  • 137. Георги Петров Мъндев
  • 138. Александър Иванов Пройнов
  • 139. Параскева Георгиева Георгиева
  • 140. Мартин Петров Милев
  • 141. Милена Бисерова Маркова
  • 142. Константин Недков Тодоров
  • 143. Румяна Славчева Соколова
  • 144. Магдалина Малинова Иванова
  • 145. Мария Илийчова Георгиева
  • 146. Радой Светославов Кръстев
  • 147. Валентин Валентинов Кръстев
  • 148. Васил Асенов Христов
  • 149. Петрин Емилов Минев
  • 150. Олга Стойчева Милчалиева
  • 151. Станислав Милков Станков
  • 152. Силвия Мартинова Мартинова
  • 153. Стефани Миленова Цанова
  • 154. Кристиян Веселинов Достинов
  • 155. Пенка Георгиева Джампалска
  • 156. Атанас Лъчезаров Стоилов
  • 157. Иван Петров Иванов
  • 158. Илко Илиев Йорданов
  • 159. Георги Атанасов Петков
  • 160. Магдалина Стефанова Стоилова
  • 161. Владислав Владимиров Владимиров

ДПС:

  • 101. Благомира Димитрова Андонова
  • 102. Рушен Мехмед Риза
  • 103. Таня Александрова Иванова
  • 104. Цветан Йорданов Кирчев
  • 105. Десислава Петрова Христова
  • 106. Сезгин Юсеин Мехмед
  • 107. Патриция Кирилова Кръстева
  • 108. Щерьо Щерев Щерев
  • 109. Мартин Любомиров Лалов
  • 110. Георги Иванов Янков
  • 111. Велизар Любчев Райков
  • 112. Глория-Никол Емилова Найденова
  • 113. Димитър Иванов Митрев
  • 114. Йордан Венелинов Петков
  • 115. Мюжгян Феимова Камберова
  • 116. Михаел Димитров Лещански
  • 117. Милена Александрова Варамезова
  • 118. Ана Иванова Кръстанова
  • 119. Емил Янков Аврамов
  • 120. Вяра Тодорова Машкулева-Петлешкова
  • 121. Даниела Върбанова Данева
  • 122. Стоян Георгиев Димитров
  • 123. Димитър Юриев Мавров
  • 124. Валентин Славов Димитров
  • 125. Йоана Венелинова Стоилова
  • 126. Мануел Иванов Гьошев
  • 127. Николай Цветанов Павлов
  • 128. Людмила Иванова Тончева
  • 129. Нина Дончева Пананова-Йорданова
  • 130. Димитър Константинов Ларгов
  • 131. Йордан Баков Младенов
  • 132. Христо Михайлов Христов
  • 133. Минчо Живков Георгиев
  • 134. Кристиян Красимиров Веселинов
  • 135. Стилиян Василев Алексиев
  • 136. Панайот Росенов Николов
  • 137. Цветан Иванов Енчев

Независими кандидати за общински съветници:

  • 71. независим Борис Бориславов Бонев
  • 72. независим Гергин Александров Борисов
  • 93. независим Александър Иванов Ваклин
Пореден номер в бюлетините Местна коалиция/Независим кандидат
67 ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
68 Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
69 НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
70 БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община
71 БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за общински съветник
72 ГЕРГИН АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВ – независим кандидат за общински съветник
73 ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Житен
74 ИВО ВАСИЛЕВ ПИПЕРОВ – независим кандидат за кмет на район Банкя
75 МАЯ БОЖИДАРОВА МАНОЛОВА-НАЙДЕНОВА – независим кандидат за кмет на Столична община
76 САМУИЛ ЧАВДАРОВ ПОПОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Бистрица
77 СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА КРУМОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Доброславци
78 ЕЛЕОНОРА МИТКОВА АНГЕЛОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Яна
79 ЕВЕЛИНА ЛАТИЯН ЯНКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Иваняне
80 ИВАЙЛО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Мрамор
81 РОСИЦА СТОЯНЧОВА СТОЯНЧОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Горни Богров
82 ГЕОРГИ МИЛАНОВ МИЛАНОВ – независим кандидат за кмет на район Красна поляна
83 РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община
84 ЦВЕТАНКА ВАСИЛЕВА ЗДРАВКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Владая
85 ВАСИЛ БОЖИДАРОВ ЦОЛОВ – независим кандидат за кмет на район Оборище
86 РУМЯНА СТОЯНЧОВА РАДЕВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров
87 СТЕФАН КИРИЛОВ СТЕФАНОВ – независим кандидат за кмет на район Младост
88 ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ЧОБАНОВА – независим кандидат за кмет на кметство гр. Бухово
89 НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГЮРОВ – независим кандидат за кмет на район Панчарево
90 ЛИЛИЯ ПЕТРОВА ДОНКОВА – независим кандидат за кмет на район Кремиковци
91 КРАСИМИР СТАНЧЕВ ГЬОРЕВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне
92 ДИМИТЪР БЛАГОЕВ АСЕНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Волуяк
93 АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ВАКЛИН – независим кандидат за общински съветник
94 НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ ВЕСЕЛИНОВ – независим кандидат за кмет на район Витоша

Кой може да гласува?

На изборите утре (27.10) ще могат да гласуват всички български граждани, които имат постоянен или при заявено желание настоящ адрес в населеното място в което искат да гласуват и не изтърпяват наказание или запрещение.

Гласуването става чрез представянето на лична карта. Ако нямате такава можете да си изкарате удостоврение от звеното Сектор „Български документи за самоличност“ при ОД на МВР във Вашия район/град, които ще работят и днес (събота) от от 08:30 ч. до 17:00 ч., и на изборния ден в неделя – 27 октовмри, от 08:30 ч. до 19:00 ч.

Студентите редовна форма на обучение могат да гласуват със студентските си книжки в града в който учат, като те трябва да бъдат заверени за текущия семестър.

Ако никой от кандидатите за кмет на даденото населено място не постигне резултат от над 50% от гласувалите се преминава към балотаж, който ще се проведе в същия ден на следвашата седмица, т.е. 3 ноември, 2019г.

Общество ОРГ

Print0

Коментари 0

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

forum Няма коментари. Напиши първият!

Абонирай се и получавай най-интересните разкрития по имейл всеки ден!